В Одесі за хабар оштрафували інспектора прикордонного контролю «фото»

В Одесі за хабар оштрафували інспектора прикордонного контролю

Чоловік отримав першу частку хабара - 400 доларів коли його затримали. Як інспектор він обіцяв без перевірки пропустити через кордон продукти харчування. За це він заплатить штраф та не має права займати такі посади упродовж року, також його застава піде на користь держави Таке рішення прийняв Київський районний суд.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався у судовому реєстрі.

Затримали головного спеціаліста прикордонного інспекційного контролю “Одеса” управління державного контролю на кордоні Південного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні у січні цього року.

Він отримав першу частку хабара в 400 доларів – це більше 11 тисяч гривень. Ще стільки ж він мав отримати згодом.

За ці гроші інспектор обіцяв пропустити за кордон без проходження ветеринарно-санітарного контролю вантаж с продуктами харчування.

У суді між обвинуваченим та прокурором було складена угода про визнання винуватості. Підсудний має заплатити 51 тисячу гривень штрафу, рік не має права обіймати таки посади, до того ж майже 200 тисяч застави піде на користь держави. Також більше 15 тисяч гривень інспектор заплатить за процесуальні заходи.

Раніше на USIonline.com

В Одеській області судили ухилянта, який пропонував хабар

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.