В Одесі з’явились нові написи на пам’ятнику Катерині ІІ: реєстрація на обговорення цієї теми завершилась «фото»

В Одесі з’явились нові написи на пам’ятнику Катерині ІІ: реєстрація на обговорення цієї теми завершилась

16 вересня о 24:00 завершилась реєстрація на інтернет-конференцію з питання вирішення долі пам'ятника «Засновникам Одеси», розташованого на Катерининській площі в Одесі.

Про це повідомила одеська мерія.

Загалом для участі в обговоренні зареєструвалось 1110 осіб, з них 47,1% – чоловіки, 52,9% – жінки. Із загальної кількості зареєстрованих учасників 20,2% виявили бажання виступити, а це 224 особи, 826 зареєстрованих учасників (74,4%) внесли свої пропозиції щодо долі пам’ятника.

Консультації з громадськістю шляхом електронного обговорення у форматі інтернет-конференції відбудуться 19 вересня 2022 року о 12:00. Посилання на Zoom-конференцію буде надіслане зареєстрованим учасникам на e-mail, телефон за одну годину до початку.

Зазначимо, що сьогодні на пам’ятнику з’явились нові написи червоною фарбою. Цього разу на постаменті написали: “Знести”, повідомив історик – керівник Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Сергій Гуцалюк.

Одесити продовжують висловлювати свою думку, не дивлячись на шахрайське підступне жонглювання цією темою прихильниками рускава міра як в Одесі так і поза її межами, – написав він.

Раніше на  USIonline.com

Той самий пам’ятник і не тільки. Деколонізація в Одесі (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.