В Одесі вирішили, хто отримає нові квартири замість знищених росіянами (фото, відео)

Сьогодні, 3 квітня 2024 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Одеської міської ради, на якому було розглянуто 16 проєктів, пов'язаних із рішеннями Комісії з надання компенсацій за знищене майно.

Про це повідомляє офіційна сторінка Одеси, передає Українська Служба Інформації.

Так, з 16 розглянутих проєктів 13 отримали позитивне рішення. Зокрема, 12 квартир на проспекті Добровольського та одна на вулиці Картамишевській вже мають відпрацьовані всі необхідні документи, а рішення комісії про надання компенсації підтверджені.

Щодо решти 6 з 18 квартир на проспекті Добровольського, що залишилися, тривають роботи, що потребують часу, такі як переоформлення документів та вступ у спадок.

Проте, троє власників не отримали позитивного рішення щодо надання компенсації. Рішення про відмову у наданні компенсації було ухвалено стосовно квартир на вулиці Середній, проспекті Шевченка та проспекті Добровольського.

Пояснюється, що у двох випадках заяви були подані неправильно, оскільки об’єкти не вважаються знищеним майном, а лише пошкодженим. Також одна відмова пов’язана з відсутністю у власника українського громадянства. Згідно з чинним законодавством, компенсація або відновлення передбачені лише для громадян України.

За результатами голосування буде сформовано 13 житлових сертифікатів для тих, хто отримав позитивне рішення щодо компенсації за знищене майно.

Раніше на  USIonline.com

Наслідки обстрілів в Одесі: 94 мешканці зруйнованих будинків подали заяви на «єВідновлення»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.