В Одесі вимагають відновлення роботи Депутатського порталу «фото»

В Одесі вимагають відновлення роботи Депутатського порталу

Частина депутатів вважає відключення порталу безпідставним.

Про це йдеться у зверненні фракції «Слуга народу» в Одеській міській раді.

Фракція звернулася до мера з проханням розглянути можливість відновлення роботи Депутатського порталу та допомогти у вирішенні даної проблеми. На думку депутатів, портал — один з найефективніших інструментів для взаємодії містян, депутатів та підрозділів міської ради. Завдяки електронним зверненням обранці можуть швидко реагувати на запити одеситів та ефективно допомагати у вирішенні проблем.

Адже наразі для того, щоб запит від жителя Одеси дійшов до депутата, а від депутата далі до профільних органів, використовується традиційна пошта, що ускладнює взаємодію. Часом на таку комунікацію може витрачатися до одного тижня, – стверджується у зверненні.

Нагадаємо, роботу порталу призупинили з початком повномасштабної війни. У мерії пояснили таке рішення тим, що хакерські атаки часто співпадають з ракетними ударами по Одесі чи регіону. Також міська влада посилалася на відповідні постанови Кабінету міністрів. Втім, відзначають у «Слузі народу», у Мінцифри повідомили, що подібні рішення повинні прийматися на місцевому рівні. До того ж, додають депутати, у Львові, Києві, Харкові депутатські портали продовжують працювати.

Хочемо нагадати, що Депутатський портал, в першу чергу, створювався для вчасної допомоги одеситам у вирішенні побутових проблем – таких як: надання одноразової матеріальної допомоги, вирішення коммунальних питань тощо, – йдеться у зверненні.