В Одесі відбулися наймасштабніші на півдні України змагання з плавання (фото) «фото»

В Одесі відбулися наймасштабніші на півдні України змагання з плавання (фото)

Участь у відкритій першості «Академії спорту» взяли майже 200 спортсменів з п'яти міст України.

Про це повідомили в обласному відділенні Національного олімпійського комітету.

Цього року серед учасників були 12 майстрів спорту, 18 чемпіонів України і 2 рекордсмени світу. Наймолодшому учаснику — 5 років, найстаршому — 92.

Найбільше золотих медалей завоював представник СДСШОР «Динамо» Лев Коновалов. Він став чемпіоном в чотирьох видах програми на дистанції 50 метрів. А Микита Чигринський встановив новий рекорд «Академії спорту» на дистанції 100 метрів вільний стиль — 51,98.

Наступні відкриті змагання заплановані на 1 червня — це буде відкрита першість «Академії спорту» з акватлону.

Відзначимо, що змагання відкритої першості «Академії спорту» проводяться з 2019 року, навесні — особиста першість, восени — командна.