В Одесі розпочато опалювальний сезон: подробиці «фото»

В Одесі розпочато опалювальний сезон: подробиці

КП «Теплопостачання міста Одеси» та «Одеська ТЕЦ» провели усі регламентні та ремонтні роботи. До опалювального сезону готові всі багатоквартирні житлові будинки.

Про це 8 листопада проінформувала директор департаменту міського господарства Одеської міської ради Наталія Мостовських.

Опалювальний сезон розпочинається відповідно до температурного графіку. Згідно прогнозу синоптиків, 7,8 та 9 листопада в Одесі очікується зниження температурних показників до середньодобових норм – +8 та нижче.

Це дозволило 7 листопада прийняти розпорядження міського голови про початок опалювального сезону в нашому місті.

В мерії додали, що для всіх об’єктів критичної інфраструктури розроблені плани дій в разі надзвичайної ситуації. Ці об’єкти не входять до переліку адрес, де будуть відключати світло в разі потреби.

В місті затверджено також 141 стаціонарний пункт обігріву. Вони будуть працювати незалежно від електромережі. 68 таких пунктів передбачені для шкіл, 67 – це бомбосховища чи укриття. Всі вони будуть обладнані додатковими котлами чи генераторами.

Графік роботи та адреси пунктів обігріву буде уточнюватися, невдовзі його опублікують на сайті мерії.

Директор КП “Теплопостачання міста Одеси” Ганна Позднякова нагадала, що початок опалювального сезону – це складний технологічний процес. Запуск системи потребує від тижня до 10 днів.

Вже сьогодні буде запущено ряд малих котелень. Всього в місті 153 котельні.

В першу чергу підключаються заклади освіти та охорони здоров’я. Після – житлові будинки.

Готуватись в умовах війни було складно. Найбільші проблеми були з логістикою. Також мали місце відсутність палива, стрімкий ріст цін на все, в тому числі на метал через зупинку “Азовсталі”, Металургійного комбінату Ілліча”. Всі угоди вдалося скорегувати з урахуванням умов військового часу, – розповіла Позднякова.

Інструктаж роботи котелень у разі повітряної тривоги розроблено, співробітники пройшли відповідне навчання, додала Ганна Позднякова.

Раніше на  USIonline.com

Опалювальний сезон в Одесі залишається під загрозою ударів ворога

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.