В Одесі рятують службового пса з фронту: потрібні собаки-донори «фото»

В Одесі рятують службового пса з фронту: потрібні собаки-донори

Песик на ім'я Чак боронив Україну та отримав кульове поранення на передовій. Його не відразу змогли доставити до лікарні, тож зараз ветеринари борються за його життя, йому потрібна донорська кров.

Про це розповіли в ветеринарній клініці «Ексвет».

Німецька вівчарка на ім’я Чак потребує переливання крові. З фронту до клініки в Миколаєві хвостатого захисника змогли діставати не відразу, а вже звідти Чака привезли до Одеси на операцію.

Зараз для нього знайшли собак-донорів, песик переніс першу операцію із циклу необхідних. Перші власники песиків, які стали донорами, оперативно відреагували, але і надалі клініці потрібні будуть добровольці.

Стан його наразі трохи покращився, але оптимістичні прогнози поки робити рано. В Чака сепсис. Ми робимо усе необхідне, але без донорської крові не обійтися. Всіх, хто готовий до донорства, ми записали до нашої бази, і у разі потреби звернемося. Ми не закриваємо поширення допису, бо допомога знов може бути потрібною у будь-який момент – як для Чака, так і для іншої собаки, на жаль, таке наше сьогодення, – розповіли в ветклиниці.

Раніше на USIonline.com

На могилі одеського захисника знайшли 10 цуценят – потрібна допомога (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.