В Одесі псевдо співробітник організації для допомоги пенсіонерам намагався обікрасти пенсіонерку «фото»

В Одесі псевдо співробітник організації для допомоги пенсіонерам намагався обікрасти пенсіонерку

Потерпіла впустила до квартири зловмисника, повіривши йому, що він представник однієї із соціальних організацій, яка нібито допомагає підвищити пенсію. А в ході спілкування з чоловіком жінка помітила, що зникли її прикраси, які лежали на кухні на видному місці, і викликала правоохоронців.

Про це повідомляє обласна поліція.

Подія сталася вдень на вулиці Варненській. Чоловік без певного місця проживання підійшов до 72-річної одеситки, назвався представником організації «Допомога з виплат пенсіонерам» і запропонував свої послуги у здійсненні перерахунку пенсійних виплат та їх підвищенні.

Жінка запросила громадянина у квартиру, що, власне, йому і було потрібно. Спілкуючись з господинею на кухні, зловмисник крадькома обдивився, що можна прибрати до рук, а помітивши коробочку зі срібними сережками, викрав їх. Втім, жінка звернула увагу на те, що футляр зрушений з місця, зазирнула до нього і виявила зникнення майна. Щойно правопорушник був викритий, вона відразу викликала поліцію.

Правоохоронці вилучили у 59-річного чоловіка чужі прикраси вартістю майже 600 гривень, а його самого затримали в порядку статті 208 КПК України.

Раніше на USIonline.com

Вікно було відкрите: в Одесі затримали чоловіків, які здійснили велику квартирну крадіжку (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.