В Одесі пройшли дві масштабні велогонки (фото) «фото»

В Одесі пройшли дві масштабні велогонки (фото)

8-го та 9-го липня в Одесі відбувся Cycling Week-End. У центрі уваги знаходились дві одноденні класичні велогонки - «XXI Меморіал Сергія Уточкіна» та «XXVI - Odesa Grand Prix».

Про це повідомляє пресс аташе Південної велосипедної ліги Ігор Шафігулін.

Змагання почались у суботу з «Меморіала Уточкіна», присвяченного легендарному одеситу Сергію Ісайєвичу Уточкіну – відомому спринтеру-велогонщику та авіатору. Гонка стартувала на вулиці Маразліївській у центрі Одеси. Для участі у змаганнях до нашого міста приїхали гонщики зі Львова, Харкова, Запоріжжя, Києва.

Гонка перетворилась на справжній спринтерский заїзд. Переміг Микита Кошелєв (Project-13). Лише півколеса на фініші йому поступився суперник – Олексій Корецький (Hoods&Drops).

У категорії 40 – 59 досвідчений Андрій Гладкий розложив всю ситуацію по полицях та прорахував свій переможний варіант.

У 60+ не було рівних (Athlet Cycling Group). В жіночому заліку перемогла Вікторія Бондаренко (Arcadia).