В Одесі повідомили про підозру черговому прихильнику «руського миру» «фото»

В Одесі повідомили про підозру черговому прихильнику «руського миру»

69-річний житель міста Білгорода-Дністровського активно поширював в «Однокласниках» контент, підтримаючи російську агресію проти України.

Про це повідомляє Білгород-Дністровський районний відділ поліції в Одеській області.

Правоохоронці викрили активні протиправні дії пенсіонера проти своєї держави в заблокованій в Україні російській соціальній мережі. В ході проведення спільних заходів зі співробітниками Департаменту військової контррозвідки Служби безпеки України дізнавачі територіального підрозділу поліції встановили, що літній чоловік в «Однокласниках» активно поширює контент, у якому підтримував злочинні рішення і дії російської федерації та її збройних сил щодо України.

Громадянин заперечував здійснення збройної агресії проти своєї держави, підтримував окупацію її території та ганьбив людей, які виступали проти країни-агресора.

Під процесуальним керівництвом Білгород-Дністровської окружної прокуратури поліцейські повідомили чоловіку про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Раніше на USIonline.com

В Одесі затримали можливого колаборанта-«журналіста»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.