В Одесі поки що не буде вулиці Ройтбурда, але буде вулиця Гуляєва «фото»

В Одесі поки що не буде вулиці Ройтбурда, але буде вулиця Гуляєва

Міська рада розглянула питання щодо вулиць на честь Ройтбурда та Гуляєва.

Про це стало відомо під час сесії Одеської міської ради, повідомляє Українська Служба Інформації.

Депутат міської ради Петро Обухов пояснив, що вулиці пропонують назвати на честь двох одеських бригад – 28 та 35 ОМБр, а також колишнього директора ОХМ.

На честь загиблого Віталія Гуляєва, який був командиром 28 бригади. Та на честь видатного художника, який помер, Олександра Ройтбурда, – додав Обухов.

В. о. заступника Одеського міського голови Олег Бриндак висловився, що має пройти 10 років, щоб назвати вулицю ім’ям цивільної особи. Таку позицію підтримала й депутат і директор Одеського Художнього музею Олександра Ковальчук.

Також Бриндак запропонував більш загальні назви, наприклад, вулиця Героїв ЗСУ, а назви на честь конкретних військових обговорити під час топонімічної комісії. Він подав аналогічний проект, «за» який проголосували 43 депутати.

За цим проектом, в Одесі з’являться вулиці Віталія Гуляєва, а також 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу та 35 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського.

Нагадаємо, під керівництвом Віталія Гуляєва бійці Одеської бригади відбивали спроби висадки морських десантів на Одещині та Миколаївщині, зупинили наступ ворога на Миколаїв, тіснили загарбників та звільняли населені пункти на Херсонщині. Гуляєв воював на передовій із 2014 року.

На посаду командира одеської 28-ї бригади його призначили у вересні 2021 року.

Раніше на  USIonline.com

Катерина все: міськрада ухвалила рішення про демонтаж пам’ятника

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.