В Одесі підприємець понівечив пам’ятку архітектури який майже 200 років (фото) «фото»

В Одесі підприємець понівечив пам’ятку архітектури який майже 200 років (фото)

Бізнесмен вирішив прибудувати кафе до історичної будівлі.

Про це повідомляє керівник міського управління ДАБК Олександр Авдєєв.

Йдеться про дім за адресою Катерининська, 4, включений до реєстру пам’яток архітектури як прибутковий будинок Бродського.

Наш герой володіє приміщенням у 237,5 квадратних метрів. Має право. Проте цього не вистачало для кухні, тому він почав прибудовувати як з фасаду, так і двору, – розповідає Авдєєв.

Таким чином, власник кафе не тільки понівечив зовнішній вигляд будинку, але й захопив шматок тротуару. При цьому, за інформацією міського департаменту земельних ресурсів, ділянка за даною адресою не передавалась у власність чи користування. Так само у забудовника немає ані містобудівних умов та обмежень, ані узгоджень з профільними установами.

ДАБК 5 квітня скерував до Приморської райадміністрації листа з проханням демонтувати самочинно збудовані елементи. Проте власника це не зупинило, і він продовжує будувати.

Його дії підлягають під ч. 2 ст. 298 Кримінального кодексу України: умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження об’єктів культурної спадщини чи їх частин. Ми вже направили листа до Одеської обласної прокуратури з проханням вжити відповідні заходи, – відзначив Авдєєв.

Відзначимо, що будинок на Катерининській, 4 споруджений у 1835 році.

Раніше на  USIonline.com

Ніколи не будо і ось знову: в Одесі осипається будинок Руссова (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.