В Одесі на хабарі затримано заступника директора інституту судових експертиз (фото, відео)

Посадовець запропонував директору підприємства, якого нещодавно викрили на розкраданні коштів, зробити «позитивний» висновок будівельної експертизи у кримінальному провадженні. Вирішення питання він оцінив у 70 тис. доларів США.

Про це повідомили в Державному Бюро розслідувань.

В Одесі викрили групу правоохоронців, які робили «правильні» висновки та впливали на закриття кримінальних проваджень. За свою діяльність спільники брали хабарі.

Одна зі схем полягала у проведені замовних експертиз – до неї був залучений заступник директора Одеського науково дослідного інституту судових експертиз.

Так, змовники вимагали хабар у директора одного з приватних підприємств, якого підозрювали у розкраданні бюджетних коштів під час будівництва школи та дитсадка у передмісті Одеси. За 70 тисяч доларів США виконавці пообіцяли йому зробити будівельно-технічну експертизу, яка дозволить закрити кримінальне впровадження.

Заступника директора інституту судових експертиз затримали одразу після передачі хабаря через посередника. До цього, правоохоронцям вдалось задокументували низку зустрічей підприємця з віцедиректором, під час яких останній обговорював суму хабаря та подальший перебіг подій щодо експертизи.

Наразі вирішується питання про повідомлення посадовцю про підозру у зловживанні впливом та обрання запобіжного заходу.

Слідчі дії тривають. Проводяться обшуки за місцями роботи та адресами проживання фігурантів. Встановлюється повне коло осіб, причетних до оборудки, – йдеться у повідомленні.

Раніше на  USIonline.com

В Одесі працівники суду незаконно привласнювали квартири померлих

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.