В Херсоні окупанти переодягаються у цивільних – в ОВА не виключають пастку для ЗСУ «фото»

В Херсоні окупанти переодягаються у цивільних – в ОВА не виключають пастку для ЗСУ

Заяви окупантів про те, що вони повністю залишають Херсон, не відповідають дійсності. Хоча і в місті покинуті блокпости, місцеві бачать присутність росіян, які намагаються видавати себе за херсонців.

Про це під час брифінгу в Media Center Ukraine розповіла начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова, відповідаючи на питання про те, коли українці зможуть очікувати на звільнення Херсону.

Ми не можемо робити швидко анонси про звільнення Херсону та бігти поперед потягу. Я не впевнена, що все буде легко. Тривога, небезпека і паніка у людей спостерігається. Так само як окупанти перевдягалися у цивільний одяг, у жителів. Проте місцеві розуміють, хто є насправді житель, а хто окупант. Така омана спостерігається і зараз. Начебто виходиш і блокпостів немає, а все-таки в місті їхня присутність відчувається і люди бачать, що вони є. Щоб не було халепи й пастки, треба дуже насторожено до цього відноситись. Висновки будемо робити трохи пізніше, – зазначила Галина Лугова.

У цілому, ситуація в Херсоні залишається напруженою та складною. До того ж, в місті взагалі немає інтернету.

На цей час ніхто на зв’язок не виходить, тому я володію інформацією, яка була на вчорашній день. За інформацією місцевих жителів, вчора на вечір спостерігалося вивезення техніки, йшли камази окупантів, частина важкої техніки та частина вкрадених автомобілей наших жителів. Тобто вони виходили в бік Антонівського мосту та зі Снігурівки, – розповіла Лугова.

Наразі в місті немає пального, в Білозірці, Приозерному та Камишанах перебиті газові труби, люди знаходяться без тепла. Остров перебуває без світла та теплопостачання. Така ж сама ситуація і в центрі міста – в кількох районах повністю відключені комунікації та немає води.

Тим часом окупанти чинять тиск на місцевих мешканців, перевіряючи їх телефони, захоплюють майно та виселяють з будинків.

Раніше на USIonline.com

На Херсонському напрямку з 1 жовтня ЗСУ звільнили 41 населений пункт

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.