Українські медики отримали спеціалізованої допомоги майже на 508 млн грн (фото) «фото»

Українські медики отримали спеціалізованої допомоги майже на 508 млн грн (фото)

З початку повномасштабної війни національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI тримає медичний фронт та забезпечує найкритичніші потреби військових та цивільних медзакладів по всій Україні.

Про це повідомляє пресслужба ZDOROVI Help.

Понад 350 тонн на 507 681 733 гривень спеціалізованої медичної допомоги вже отримали українські медики. Так, в лікарні Миколаєва та Київської області доставлені монітори стану пацієнта; медикаменти та хімієтерапевтичні крісла – до Кіровоградського онкоцентру. Заклади хоспісної та паліативної допомоги Харкова та Одеси завдяки підтримці ZDOROVI мають більше можливостей для забезпечення роботи мобільних бригад та стаціонару. Сучасне медичне обладнання та медикаменти надходять до лікарень деокупованого Тростянця та Балаклії. Морозильники для зберігання компонентів крові для операцій, серед інших, отримали лікарні Кривого Рогу, Дніпра та Запоріжжя. Інкубатори для немовлят тепер допомагають зігрітися під час транспортування маленьким пацієнтам в Сумах та Сумській області. Мобільні шпиталі, надсучасні портативні УЗД прилади, витратні медичні матеріали та багато іншого допомагають військовим медикам рятувати життя наших поранених захисників на передовій. І це не повний перелік.

На 1 жовтня 2022 року з початку повномасштабної війни ZDOROVI Help встигли охопити своєю допомогою 23 області України та здійснити 592 постачі, де серед прямих отримувачів 13 ОДА, 301 державний медичний заклад, 20 медичних об’єднань військових частин.

Ми знаємо, що кожен день нашої роботи та кожен доставлений вантаж допомагають українським медикам рятувати життя в тилу та на передовій. З початку нашої гуманітарної місії об’єми запитів та наданої нам і нами допомоги щоденно зростають. Також зростає перелік українських та міжнародних партнерів та їх довіра до нас як до надійного провайдера. І ми твердо переконані, що синергія наших спільних зусиль наближає визволення та перемогу України, – наголошує голова національної благодійної агенції ZDOROVI Наталія Тулінова.

Завдяки єдиній базі перевірки потреб, яку створили надавачі гуманітарної медичної допомоги з Міністерством охорони здоров’я України, лікарські засоби та обладнання постачаються прицільно та охоплюють широку мережу медичних установ. Більшість ресурсів для забезпечення медичних закладів під час війни надходить з-поза меж України.

Це і самоорганізовані діаспори українців із різних частин світу, і міжнародній гуманітарні місії, й благодійні організації, іноземні клініки, а також просто соціально відповідальні компанії. Наразі ZDOROVI співпрацюють з 43-ма партнерами, серед яких Міжнародний фонд «Відродження», Razom for Ukraine, NOVA UKRAINE, USAID.

Кожна пожертва, фінансова чи у вигляді медичних вантажів, – це сотні тисяч врятованих життів і ще один крок до перемоги України та усього цивілізованого світу над рашиським мороком.

Приєднуйтесь:

PayPal:

Wise

n.tulinova@zdorovi.agency

+380502720902

Facebook

Раніше на USIonline.com

Кава для ЗСУ: українці зібрали гроші на перший автомобіль для фронту (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.