Україна відзначає День Сухопутних військ «фото»

Україна відзначає День Сухопутних військ

Сухопутні війська – найчисельніший самостійний вид ЗСУ і головний носій їх бойової могутності – сьогодні святкують день народження.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Зі святом бійців привітав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Україна вистояла та обов’язково переможе. Завдяки вам, брати та сестри! Дякую за службу та вірність присязі. Вічна Пам’ять полеглим воїнам! Наш обов’язок продовжувати боротьбу за себе та за них, підтримувати їхні сім’ї. Тримаємо стрій! Разом до Перемоги! — написав він у себе в Telegram-каналі.

Міністр оборони Олексій Резніков назвав військовослужбовців Сухопутних військ основою сучасної української армії.

Насправді все просто — сухопутка для нас на фронті — це ВСЕ. Це всі лінії оборони, це ті, хто вгризається в землю, глину та сланець, пересидівши авіаналіт і артпідготовку струшують з гвинтівки землю, поправляють шолом і перші зустрічають всеосяжним вогнем ворожу штурмову групу, — зазначив він у себе у Facebook.

Приєднався до привітань і начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

І у мирний, і у воєнний час Сухопутні війська завжди є прикладом доблесті і відваги. Це найчисленніший самостійний вид Збройних Сил України, головний носій їх бойової могутності. А сьогодні, в період війни з російськими окупантами, Сухопутні війська за обсягом покладених завдань і своїм призначенням відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності, захисті державного суверенітету, цілісності України, і саме зараз вони є основним елементом в системі стримування та відсічі російської агресії! – зазначив він.

Відзначимо, професійне свято військовослужбовців Сухопутних військ встановив своїм указом президент Леонід Кучма у 1997 році.

Раніше на  USIonline.com

На кордоні України з Молдовою відбуваються черги через збої в електропостачанні

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.