У Одесі чоловіка судили за розбещення школярки «фото»

У Одесі чоловіка судили за розбещення школярки

Поки мами не було вдома, ії кавалер напоїв дівчинку вином. А потім роздягнув, роздягнувся сам та вчиняв розпусні дії. По рішенню Малиновського районного суду, він сяде до в'язниці на рік.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

Дівчинка мешкала разом з бабусею, мамою та ії хлопцем. Три роки тому вдома не було нікого, крім неї та чоловіка. Він приготував вечерю нібито для своєї коханої, але запропонував скуштувати їжу та вино ії доньці. Дівчинка погодилась, вона випила зовсім трохи алкоголю, але раптово ії знудило та стало погано.

Вітчим відніс ії до ліжка, а потім роздягнув школярку. П’яний чоловік також роздягнувся та задовольнив себе, торкаючись статевим органом до статевих органів дівчинки.

Матері постраждалої подзвонила бабуся та розповіла, що співмешканець згвалтував онуку і вона викликала поліцію. Дівчинка була разгубленою та сказала, що не пам’ятає, що з нею сталося після вечері.

Відновити події вдалося завдяки експертизі, адже зловмисник не встиг прибрати докази. Відомо, що постраждалій меньше 16 років. Чоловік раніше судимим не був, за розбещення дівчинки він отримав рік і 8 місяців, 9 місяців із котрих він вже відсидів у СІЗО.

Раніше на USIonline.com

19-річний мешканець Одещини піде на 9 років до тюрми за спробу зґвалтування 15-річної знайомої

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.