19-річний мешканець Одещини піде на 9 років до тюрми за спробу зґвалтування 15-річної знайомої «фото»

19-річний мешканець Одещини піде на 9 років до тюрми за спробу зґвалтування 15-річної знайомої

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, і тепер мешканець Ізмаїльського району Одещини проведе за ґратами 9 років за спробу зґвалтування 15-річної знайомої та крадіжку її телефону.

Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

Одеський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури та залишив без змін вирок суду першої інстанції стосовно 19-річного мешканця Ізмаїльського району, яким його визнано винним у незакінченому замаху на зґвалтування неповнолітньої дівчини та крадіжці (ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 152, ч. 3 ст. 185 КК України).

Раніше вироком Ізмаїльського міськрайонного суду, що наразі набрав законної сили, хлопця було засуджено до 9 років позбавлення волі. Прокурори у суді довели, що у червні минулого року підсудний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вночі проник до будинку своєї 15-річної знайомої та таємно викрав мобільний телефон. Далі, він розбудив дівчину та шляхом обману, під приводом зустрічі з її братом, який начебто чекав її на вулиці, виманив неповнолітню потерпілу з будинку. Після чого, в дворі будинку накинувся на неї з метою зґвалтування, проте закінчити свої дії засуджений не встиг, оскільки на крики потерпілої про допомогу вибігла бабуся останньої, чим перешкодила завершенню злочину.

Хлопець вчинив спробу зґвалтування та крадіжку у період іспитового строку, за 15 днів до скоєного він був засуджений за викрадення автомобілю.

Раніше на USIonline.com

Екс-прокурора з Одещини, який втік до росіян, підозрюють у шахрайстві

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.