У Києві затримали завербованого зрадника – «військового експерта» «фото»

У Києві затримали завербованого зрадника – «військового експерта»

СБУ затримала підозрюваного, який працював на російські спецслужби і при цьому видавав себе в Україні за «військового експерта».

Затриманий збирав інформацію для росіян. Його цікавило постачання західного озброєння в Україну, а також таємні відомості щодо імпортованої військової техніки для потреб підрозділів ЗСУ.

Отриману інформацію окупанти планували використати для здійснення ракетних ударів по українських об’єктах критичної інфраструктури, задіяних для транспортування зарубіжних озброєнь. Крім того, у разі одержання розвідувальних матеріалів, ворог мав намір використати їх для зриву міжнародних домовленостей нашої держави з країнами-партнерами в галузі оборони, – зазначили в СБУ.

За даними слідства, зрадник позиціонував себе як військовий експерт. Його завербував кадровий співробітник російських спецслужб для проведення розвідувально-підривної діяльності на території столичного регіону. Наразі киянину повідомили про підозру у державній зраді та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше на USIonline.com

СБУ викрила агентів фсб, які допомагали ворогу нищити суднобудівну інфраструктуру на півдні

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.