Творці «Байрактарів» отримали від українців вишиті сорочки із візерунком у вигляді дрона (фото) «фото»

Творці «Байрактарів» отримали від українців вишиті сорочки із візерунком у вигляді дрона (фото)

Турецький безпілотник «Байрактар», який допомагає воїнам ЗСУ боронити землю від російських загарбників, став елементом вишиванки. Сорочки з візерунком вде отримали брати Халук та Сельчук Байрактари.

Про це повідомив Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар.

За його словами, першими такі вишиванки отримали керівники компанії Baykar Makina, яка виробляє легендарні безпілотники.

«Слово «Байрактар» чув кожен. Багато хто взяв участь у проєкті «Народний Байрактар». А чи бачив хтось його на вишитій сорочці з загальнонаціональними символами: калиною, колосками, пташками? Ми наважились і втілили в життя цей сміливий задум разом з дизайнером Мартою Лешак та майстрами «Мотив»

Брати-творці лагердарних пташок-Байрактарів (Baykar) Haluk Bayraktar та Selçuk Bayraktar першими отримали такі вишиванки і вже оцінили реалізацію нашого задуму, – повідомив посол.

Цікаво, що Марта Лешак – ілюстраторка та волонтерка зі Львова. Свої роботи вона викладає в Instagram. Серед них також багато вишиваних мотивів. Наприклад, є роботи «Геномодифікована авіація ЗСУ», рушники, «Хімарси» і таке інше.

Раніше на USIonline.com

Медійниця з Херсону робить футболки, щоб допомогти рідному місту

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.