3-річчя повномасштабного вторгнення. Українці відбулися як нація – Олександр Леонов (відео) 

Війна в Україні змінили світ і найбільше - Європейський союз, а українці відбулися як нація.

Таку думку в ефірі Української Служби Інформації висловив політолог Олександр Леонов, підбиваючи підсумки 3-річчя повномасштабного вторгнення та 11-річчя початку російсько-української війни.

Європа концептуально змінила своє ставлення до росії. До 2022 року кремль продавав країнам ЄС до 70% своїх енергоресурсів. Зараз імпорт знизився критично. Досі європейські держави закуповують переважно російський скраплений газ, але вже у березні має бути презентований план повної відмови від російського палива, який має бути реалізований до 2027 року, пояснив оглядач.

Вперше в історії ЄС допомагає зброєю та грошима третій країні. Крім того, з 2022 року Європейський союз «прокинувся» і почав відновлювати свій воєнно-промисловий комплекс, зауважив Олександр Леонов. Все вказує на те, що ЄС почав рух від політико-економічного блоку у бік політико-економіко-воєнного блоку.

За ці три роки було ухвалено рішення, що Україна буде частиною Євросоюзу.

Це стратегічне та політичне рішення, яке реалізовується. І його вже ніхто не змінить. Україна платить страшну ціну за це. Фактично вона веде війну за свій цивілізаційний вибір: бути в європейській родині, а не у «руському мирі», – зазначив політолог.

Окремо Олександр Леонов відзначив переведення військових дій на територію супротивника. Якщо путін готовий оголосити про перемогу в СВО, то як він тоді планує пояснювати ситуацію на Курщині, де досі знаходяться українські військові, – запитується експерт.

Але найголовніший підсумок війни – це те, що Україна відбулася як нація.  І якщо іншим потрібні на це століття, в українців у таких трагічних подіях нація постала швидко.

Заразом минулого року росія зазнала краху у двох глобальних проєктах. Яких саме та як змінилася рф за три криваві роки, а також коли закінчиться «медовий місяць» США та росії, дивіться у повному інтерв’ю з Олександром Леоновим на ютуб-каналі УСІ.

Раніше на  USIonline.com

«Трамп, не забувайте, що у нас є Європа, а у Європи – Китай», – Савченко (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.