Трагедія на Херсонщині: як допомагає Одеса «фото»

Трагедія на Херсонщині: як допомагає Одеса

Одеська область готова надавати всебічну допомогу внутрішньо переміщеним особам, для чого підготовлено 4822 місця для їх тривалого розміщення. Також можуть бути залучені приміщення закладів освіти для короткострокового розміщення.

Про це повідомила директор департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА Тетяна Дементьєва.

Наразі ведуться перемовини із херсонським штабом. Готуються до відправлення фури з питною водою та помпи для відкачування води.

Із Одеси для аварійно-рятувальних робіт залучено 32 рятувальника, 14 одиниць техніки, 10 мотопомп, 1 човен, 1 електростанція, 1 система зв’язку «Старлінк», 1 БПЛА, 2 намети.

У одеській мерії також повідомили, що вчора місто відправило до Херсонщини екіпажі з двома помпами для відкачки води. Сьогодні до Новоолександрівської громади, де є проблема з водозабезпеченням, відправлено першу фуру з 20 тонами питної води. Також сьогодні буде відправлено ще одну фуру з питною водою до Херсону.

Станом на 13:00 до Одеси прибула 101 особа з числа евакуйованих. Переміщеним особам надається одноразова грошова допомога та гуманітарна допомога. Пропонуються місця для розміщення. Однак на даний час постраждалі прийняли рішення розміститись у родичів.

Відзначимо, що для осіб, які переміщуються, працює телефонна гаряча лінія, зокрема для вирішення питань розміщення +380673049195.

Раніше на  USIonline.com

Екоцид: чим загрожує Чорному морю підрив рашистами Каховської ГЕС

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.