Суддю Приморського району Одеси Іллю Лонського взяли під варту з заставою «фото»

Суддю Приморського району Одеси Іллю Лонського взяли під варту з заставою

Тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя та взято під варту суддю Приморського райсуду Одеси Іллю Лонського. Служителя Феміди підозрюють у спробі дати хабар іншому судді за позитивне рішення в адміністративній справі.

Як повідомили у Спеціальній антикорупційній прокуратурі, 15 серпня Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення – запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 днів. Сума оголошеної застави – 805 200 гривень.

Крім того, у понеділок 14 серпня Вища рада правосуддя також задовольнила клопотання керівника САП про тимчасове відсторонення Лонського від здійснення правосуддя.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, 4 серпня 2023 року НАБУ і САП повідомили судді Іллі Лонському про підозру у замаху на надання хабара у сумі 2 тис. доларів іншій судді цього ж суду за ухвалення позитивного рішення. Мова йде про адміністративну справу (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння). Судді може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років з конфіскацією майна.

Раніше на USIonline.com

Суддю Приморського райсуду зможуть взяти під варту

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.