Стріляв у будинок з танку: російський солдат проведе 10 років у в’язниці «фото»

Стріляв у будинок з танку: російський солдат проведе 10 років у в’язниці

У Чернігові отримав вирок ще один російський окупант. Саме там Михайло Куліков розстріляв висотний будинок з танку, у чому зізнався. У суді він попросив пробачення у всього українського народу та у бабусі, в сараї якої переховувався.

Про це повідомляє СБУ.

31-річного військовослужбовця із Алейська Алтайського краю Михайла Кулікова присудили до 10 років в’язниці. Він зізнався, що 26 лютого у Чернігові вистрілив у 11-поверховий будинок з танку. Це призвело до руйнуванню декількох квартир. Потім кадровий військовий рф потрапив у полон. За рішенням суду чоловік проведе у в’язниці 10 років.

Я каюсь, і хочу попросити пробачення у бабусі, яку ми налякали. Також Ірина Миколаївна, власниця квартири. Вибачаюсь. Жителям України приношу свої вибачення, що так вторглись сюди. Це було неправильно з нашої сторони, – заявив окупант у суді.

Наразі українські правоохоронці розслідують більш 16 тис. справ, пов’язаних зі злочинами російських військових під час повномасштабного вторгнення. Лише у Чернігові зруйновані більше 7 тис. будівель, із них більше тисячі – багатоповерхові будинки.

Раніше на USIonline.com

Одеський історик відкопує мертвих окупантів для обміну на тіла українських захисників (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.