Спорт відволікає: в Одесі проходить дитячий тенісний турнір (фото, відео)

Це перший дитячий регіональний турнір з тенісу після початку повномасштабного вторгнення. В ньому приймають участь юні гравці з Одеської, Херсонської та Миколаївської області.

Побував на турнірі кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

Один із учасників турниру – Радіон Дуднік. Він поки що грає лише два роки, але хлопець вже мріє підкорити «Великий шолом».

«Великий шолом» – це коли ти виграєш усі чотири турніри. Це відкритий чемпіонат Австралії по тенісу, відкритий чемпіонат Франції та США, а також Уімблдон, – розповів про свою мрію Радіон.

Організатор турніру Юлія Друца впевнена, що спорт відволікає дітей він війни, а ще дає змогу йти до своїх цілей попри обставини.

Ці діти вже особливі – тим, що вони у цей час грають під сирени. Головне, що вони тренуються, тому що в них є ціль продовжувати боротися. Ми впевнені, що багато хто з них у майбутньому опиниться на міжнародній арені, – розповіла Юлія.

Юлія Друца

Таміла Солодухiна грає з 6 років, але зараз вона виконує роль помічниці тренера.

Я завжди ставила для себе ціль стати професійною тенісисткою. Моя мати тренер, та зараз я допомагаю тренувати маленьких діточок, – розповіла Таміла.

Таміла Солодухiна

А ось маленька Катя, хоч і грає вже 4 роки, говорить, що перемоги – це не головне.

Моя мати завжди каже, що грати треба у задоволення, і я теж так вважаю. Але мій кумир – Еліна Світоліна. Я мрію бути такою ж швидкою та сміливою, – розповіла Катя.

Підтримати дівчинку прийшов ії батько Віктор.

Ми не хотіли змушувати дитину до спорту. Попробовали різні види, і вона сама обрала теніс. І нам сказали, що для дитини це дуже добре. Тому що вона завжди у русі, – розповів Віктор.

Турнір буде проходити упродовж трьох днів, кожна гра у три сета.

Раніше на USIonline.com

Одеські спортсмени взяли три медалі на Всеукраїнському чемпіонаті з кульової стрільби

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.