Одеські спортсмени взяли три медалі на Всеукраїнському чемпіонаті з кульової стрільби «фото»

Відкритий чемпіонат України з кульової стрільби з гвинтівки відбувся у Вінниці.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет на Одещині.

Одеську область на Всеукраїнському чемпіонаті з кульової стрільби представили 6 юних спортсменів. Срібло у змішаній категорії в стрільбі з пневматичної гвинтівки вибороли 16-річна Валерія Островська та Іван Ткаленко. У фіналі вони поступились київському дуету Валерія Сидоренка та Данила Гриника – 12:16.

У командній стрільбі троє одеситок – Валерія Островська, Крістіна Остапенко та Софія Михайлюк – вибороли дві медалі. У стрільбі з малокаліберної гвинтівки дівчата взяли срібну медаль, та у стрільбі з малокаліберної гвинтівки (лежачи на відстані 50 метрів) – бронзову медаль.

В одиночних змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки Іван Ткаленко вийшов у фінал у своїй кваліфікації, але завершив турнір на шостому місці. У стрільбі з малокаліберної гвинтівки він посів четверте місце. До бронзи Івану не вистачило 0,7 очки.

У змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки Крістіна Остапенко вийшла у фінал і посіла сьоме місце. У стрільбі лежачи вона встановила особистий рекорд, але зрештою стала шостою.

Тим часом восьме місце дісталось Вероніці Скоріній, яка вийшла у фінал у стрільбі із пневматичної гвинтівки. Софія Михайлюк у стрільбі з малокаліберної гвинтівки посіла шосте місце, а у турнірі в положенні лежачи стала четвертою у підсумковій класифікації – до медалі не вистачило 0,8 очок, але встановила особистий рекорд.

Загалом на змаганнях збірна Одеської області здобула 2 срібні та 1 бронзову медалі і посіла 5-е місце у загальнокомандному заліку, набравши 1572,5 очки.