Школи Одеси готуються до навчання: як це відбувається (відео)

Вчителі та керівництво одеської школи у Суворівському районі самотужки облаштували укриття для учнів. Лише невелика кількість батьків наразі хоче, щоб їхні діти відвідували навчальний заклад.

Як відбуватиметься навчання, дивіться у відео кореспондентів Української Служби Інформації Арсена Подосяна та Олександри Ковтуцької.

Школа №13, що знаходиться у Суворівському районі, активно готується до навчального року в умовах війни. З усієї школи лише 113 батьків в опитуванні відповіли, що хочуть, аби їхні діти відвідували школу. Більшість – «за» дистанційне навчання, а деякі батьки не можуть залишити дитину вдома одну і тому вимушені відправити їх у школу.

Виконуюча обов’язки директора школи Катерина Данилишина розповіла, що скоріше за все очне навчання організують для початкової школи.

Паралелі середніх класів не буде взагалі. Можливо, буде паралель 11-х, але там дуже мало батьків, хто хоче відправити дітей на оффлайн навчання, – розповіла в.о. директора.

Укриття в цьому закладі освіти розраховане на 300 дітей. Керівництво школи та вчителі самотужки облаштували тут вентиляційну систему, а також дві великі зали. Сюди знесли парти, а також зробили поруч невеличкий медпункт. Також поруч знаходиться туалет, вода та каналізація – працюють.

Рятувальники та медики провели у школі лекцію, щоб розповісти вчителям, як діяти в тій чи іншій ситуації, надавати першу допомогу, та розповіли, до яких предметів краще не наближатись.