Самозахист в авто: в Одесі пройшов інтенсив з безпеки (фото, відео)

Журналістам та журналісткам Одеси показували, як правильно захищати себе, які прийоми використовувати і розповідали про законні методи боротьби. Ці знання будуть корисними для всіх, хто їздить у автомобілях.

На заході побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

Більш детально про це дивіться на нашому каналі Youtube.

У неділю, 28 травня, пройшов інтенсив для журналістів по самозахисту в авто.

За словами інструктора по самозахисту Антона Фарба, журналіст має розуміти, що таке необхідна оборона, які він має права, як їх захищати, не порушуючи при цьому закон.

На мій погляд, вміння битися це фундаментальний навик кожної людини, яка має знати, як захистити себе та своїх близьких. Журналіст — це медійна персона, перш за все, тут ми говоримо про вміння битись правильно, щоб потім не потрапити за грати, — розповів Антон Фарб.

Антон Фарб

Директор з розвитку федерації Крав-мага Світлана Міхальчук, яка займається організацією безпекових тренінгів, підкреслила, що журналісток з авто легше викрасти чи запхати у багажник.

Цей тренінг про роботу журналістів, для мене важливо, що присутні дівчата сьогодні, оскільки зазвичай дівчата частіше потрапляють у непередбачувані ситуації. Зараз більша частина населення травмовані війною, отже ми не завжди знаємо психологічний стан людини, у якої, наприклад, беремо інтерв’ю, — додала Світлана.

Світлана Міхальчук

Також варто зазначити, що інтенсив пройшов з прикладами. Журналісти дізнались про те, як правильно діяти в тих чи інших обставинах.

Раніше на USIonline.com

«Потрібно берегти своє горе», — тренерка з ненасильницького спілкування Ірмтрауд Каушат (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.