Розвідка: росіяни готують «масовку» на ЗАЕС до приїзду місії МАГАТЕ «фото»

Розвідка: росіяни готують «масовку» на ЗАЕС до приїзду місії МАГАТЕ

Місія МАГАТЕ має приїхати на ЗАЕС вже сьогодні. Росіяни готують «масовку», щоб створити зручну для Кремля картинку.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

У четвер, 1 вересня, очікується прибуття на ЗАЕС місії МАГАТЕ (Міжнародного агентства з атомної енергії). Окупанти не припиняють провакативні обстріли самої станції, а також можливих маршрутів прибуття представників місії.

Частина співробітників, які з різних причин погодились на співпрацю з окупантами, та спеціально підготовлена «масовка» мають створити у членів Місії враження повної підтримки місцевими мешканцями дій окупантів. Наразі з ними працюють російські технологи для відпрацювання сценарію та створення необхідної для Кремля «картинки, – повідомляє розвідка.

Окрім цього, співробітники станції зазнають репресій. Частина працівників, яких окупанти вважають недостатньо «благонадійними», зникла. Їхня доля і місцезнаходження невідомі.

Додамо, що сьогодні зранку внаслідок ранкового мінометного обстрілу російськими військами майданчика Запорізької АЕС спрацював аварійний захист та відключився працюючий 5-й енергоблок, повідомив Енергоатом.

Над Енергодаром «працювала» група російських ударних вертольотів К-52, які завдавали ударів по житлових кварталах. Було завдано мінометного удару в безпосередній близькості від території ЗАЕС і атомних реакторів. РосЗМІ пояснюють це боротьбой з українськими діверсантами, які нібито висадилися у місті.

Тим часом місія МАГАТЕ перебуває на блокпосту в Новоолександрівці, колона чекає, коли буде безпечно, повідомив Інтерфакс-Україна.

Раніше на USIonline.com

Рада безпеки ООН має вимагати негайного виведення із ЗАЕС російських терористів – експерт

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.