Російський терор: загиблі від обстрілів у Запоріжжі та Дніпрі, руйнування у Миколаєві (фото, відео) «фото»

Російський терор: загиблі від обстрілів у Запоріжжі та Дніпрі, руйнування у Миколаєві (фото, відео)

Вночі окупанти здійснили серію варварських обстрілів українських міст. У Запоріжжі вони влучили в колону цивільних людей, де вже зафіксовано 23 загиблих та 28 поранених. У Дніпрі також є загиблі, ще вороги спалили десятки автобусів. У Миколаїві за результатами обстрілу 4 квартири зруйновано повністю, 6 - частково.

Про це повідомляють у ДСНС, а також замголови Офісу президента Кирило Тимошенко та голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

Запоріжжя

Вранці 30 вересня окупанти вдарили ракетами по околицях міста Запоріжжя, і влучили в колону цивільних людей, які планували поїхати на окуповану територію. Відомо про 23 загиблих та 28 поранених.

Люди стояли в черзі для виїзду на тимчасово окуповану територію, щоб забрати своїх родичів, відвезти допомогу. Є загіблі та поранені, – пише голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

Попередньо: випущено було 16 ракет із застосуванням ЗРК «С-300». 23 загиблих та 28 поранених, – повідомив Кирило Тимошенко о 09:43.

Дніпро

У Дніпрі внаслідок прильоту 2 «Іскандерів» щонайменше одна людина загинула і ще п’ятеро отримали поранення, також знищене транспортне підприємство. Згоріли 52 автобуси, ще 98 ушкоджені.

Крім того, у Дніпрі понівечені кілька багатоповерхівок, гімназія, магазин та адміністративні будівлі.

Миколаїв

Близько першої ночі 2 ракети типу С-300 влучили в дев’ятиповерхівку. Через це влучання 1 жінка опинилася під завалами, але вже близько шостої була деблокована нашими рятувальниками.

Отримали поранення ще 8 осіб.

За результатами обстрілу 4 квартири зруйновано повністю, 6 – частково.