Роман Григоришин просить лідерів світу підтримати Одесу у конкурсі на проведення Expo 2030 (відео)

7 вересня у Парижі українська команда, незважаючи ні на що, подала номінаційне досьє Одеси і продовжила свою боротьбу за Expo 2030.

Про це повідомляє директор департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва та туризму Одеської ОВА Роман Григоришин.

Я звертаюся до всіх світових лідерів, до жителів вільного світу, до людей, які добре розрізняють що є добро, а що — зло.

Підтримайте Україну, підтримайте Одесу, дайте нам шанс і ми продемонструємо, що Одеса це місто Світу! – закликав Роман Григоришин світових лідерів підтримати Україну.

Світлина: Odesa EXPO 2030/ Facebook

 

Нагадаємо, Україну в Парижі представляли Вадим Мороховський, голова президії громадської організації «Громадська рада ЕКСПО 2030-Одеса», Євген Левенберг, представник ТОВ «Д груп ЕКСПО 2030», Євген Картавий, перший секретар Посольства України у Французькій республіці, Вадим Омельченко, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Франції та Кирило Криволап, радник прем’єр-міністра України на громадських засадах, керівник аналітичної платформи «Центр економічного відновлення».

Раніше на USIonline.com

Expo 2030: Одесу офіційно представили у Парижі (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.