Рятувальники та поліцейські провели урок безпеки у дитсадку  (фото, аудіо) «фото»

Рятувальники та поліцейські провели урок безпеки у дитсадку (фото, аудіо)

Вихованцям дитячого садку на селищі Котовського провели уроки безпеки. Рятувальники показали дітям, як треба поводитися у надзвичайних ситуаціях у побуті, а також, якщо чутно звуки повітряної тривоги. Завітали у гості до дітей і поліцейські.

Урок безпеки відвідала і фотокореспондент Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

У селищі Котовського до дітей у дитячий садок завітали рятувальники. Вони показали крок за кроком, як діяти в надзвичайній ситуації, яка сталася вдома. А потім провели бесіду за малечею та розповіли, як треба поводитися на вулиці з незнайомими предметами, адже вони можуть виявитися вибухонебезпечними.

Запорука вдалого дитинства – це безпека в першу чергу. Життя та здоров’я людини є найвищою цінністю. І чим більше ми зараз проведемо роботи і витратимо сил, тим менше в майбутньому нам буде потрібно реагувати на надзвичайні ситуації. Ми змалечку формуємо безпеку життя у дітей, – відзначив начальник відділу запобігання надзвичайних ситуацій в Суворовському районі Микола Гавриленко.

Микола Гавриленко

Дітям показали, як діяти при звуках повітряної тривоги. Завітали у гості до дітей і патрульні поліцейські. Вони нагадали їм правила дорожнього руху.

Вже з самого маленького віку дітей у дитсадочку навчають тому, що означають сигнали світлофора, тому вони розуміють, що таке зелений світлофор, і коли можна рухатись. Ми нагадали їм правила та ознаки елементарних дорожніх знаків. Дорослим вже більше інформації, у школах та вишах, там вже питаємо про знаки дорожнього руху, про відповідальність порушення правил дорожнього руху, – розповіла інспектор патрульної поліції в Одеській області Катерина Решетова.

Катерина Решетова

За словами Миколи Гавриленка, у Суворовському районі в офлайні працюють 8 закладів освіти, де рятувальники провели вже 10 зустрічей з дітьми.

Раніше на  USIonline.com

Перспективний песик: одеського Мажора віддали на тренування (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.