РФ планує провести рок-концерт на “Азовсталі” (відео) «фото»

РФ планує провести рок-концерт на “Азовсталі” (відео)

Окупаційна влада у Маріуполі готує рок-концерт. Його мають намір провести на території зруйнованого заводу «Азовсталь». У Маріупольській міськраді висловилися з приводу планів окупантів, як про «шабаш на крові та кістках».

У Маріупольській міській раді повідомили, що окупанти готують проведення рок-концерту на меткомбінаті, де загинули українські захисники.

Концерт заплановано вже на 4 серпня.

Вкотре вони намагаються відвернути мешканців від справжніх проблем картинними заходами. Колаборанти не можуть дати нормальну воду та опалення, але проводять концерти у місті, де досі сотні непохованих людей під завалами, – зазначили у мерії.

За інформацією видання 24tv.ua, плани провести свято на кістках були оголошені квазіреспубліками з Донецька та Луганська, також про це повідомила “Молода Гвардія “Єдиної Росії.

Крім того, окупанти продовжують розмінування міста, проте сапери працюють виключно на території інфраструктурних об’єктів – у порту і на заводах. У той же час частина міста, де можуть опинитися мирні мешканці, завалена залишками російських мін та снарядів.

Раніше на USIonline.com

Украинский концепт-артист, рисующий для Marvel, создал иллюстрации защитников «Азовстали» (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.