Результат продовженої комендантської години у Миколаєві – 5 затриманих, 20 розслідувань «фото»

Результат продовженої комендантської години у Миколаєві – 5 затриманих, 20 розслідувань

У Миколаєві під час довгої комендантської години поліція та військові займалися пошуком можливих агентів ворога та колаборантів, і це дало свій результат. Тим часом на усьому південному напрямку наша авіація та артилерія наносять рашистам враження.

Про це повідомляє ОК “Південь”.

У результаті контрдиверсійних заходів, що були проведені в посиленому режимі контролю протягом вихідних в Миколаєві, та системно здійснюються на Одещині, на Миколаївщині – зареєстровано близько 20 проваджень, затриманні п’ять осіб, які перебувають в розшуку, виявлення обладнання, яке реєструвало фейкові облікові записи, тощо.

На Одещині продовжується виявлення та затримання під час комендантської години не просто її порушників, а збирачів інформації про розташування стратегічних об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури, фортифікаційних споруд та переміщень підрозділів Сил оборони. Всі фігуранти зазначених подій передані у компетентні органи для реагування.

Відео від Віталія Кіма

Тим часом а нашій операційній зоні обстановка стабільно напружена. Ворожа армійська авіація випробовує наші позиції поодинокими та груповими гелікоптерними ударами. Успіхів не має, наших втрат не допущено.

Натомість нашою штурмовою авіацією нанесено удар по скупченню живої сили, озброєння та техніки російських окупаційних військ неподалік Снігурівки. Результати дорозвідуються.

Водночас, за результатами роботи ракетно-артилерійських підрозділів вже відомо, що за цей бойовий день ворог недорахується 23 рашистів, чергового зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцир-С1», танка Т-72, самохідної гаубиці «Мста-С», 5 автомобілів, в тому числі і броньованих.

В Чорному морі на чергуванні залишено 2 надводних носії крилатих ракет типу «Калібр» із спорядженням 16 ракетами та 1 ВДК. Вони, як і решта 6 одиниць корабельно-катерного складу ворожого флоту, тримаються на ракетно-безпечній відстані від підконтрольного нам узбережжя.

Раніше на USIonline.com

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.