Рашисти хочуть захопити місто на Донеччині до 9 травня «фото»

Рашисти хочуть захопити місто на Донеччині до 9 травня

Йдеться про Часів Яр, щоб у подальшому рухатися на Краматорськ. Але захисники знають про ці плани та готують відсіч.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Він зазначив, що ворог зосереджує зусилля для прориву нашої оборони західніше Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець – Донбас, оволодінні населеним пунктом Часів Яр, створенні умов для подальшого просування до Краматорської агломерації.

Однак реалізації планів противника заважає героїчна оборона наших бригад, які буквально вгризлися в землю, стримуючи щоденні атаки ворога. Використовуючи чисельну перевагу та різноманітні мотиваційні чинники, у тому числі і розстріли, окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону «Новий», але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії.

Разом з тим, загроза залишається актуальною, з урахуванням того, що вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня, – наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Фото: Валентин Огіренко/Reuters

 

Олександр Сирський додав, що для зміцнення оборони наших військ на цьому напрямку були вжиті заходи щодо суттєвого посилення бригад боєприпасами, дронами, засобами РЕБ.

Головний висновок з дводенної роботи на фронті – необхідність підвищення якості підготовки, у тому числі морально-психологічної складової, нарощування чисельності високотехнологічних безпілотних систем різного призначення з підготовленими операторами, підвищення якості проведення асиметричних дій з метою зниження бойового потенціалу противника, – додав Головнокомандувач ЗСУ.

Фото: Прифронтовий Часів Яр / 93-тя ОМБр

Раніше на USIonline.com

Війна. День 781: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.