
Причиною суїциду школяра на Одещині могла бути мобільна залежність, а тригером – відібраний пристрій, – психолог (відео)
Нагадаємо, в селі Ларжанка на Одещині школяр повісився після того, як у нього забрали телефон. Що кажуть психологи з цього приводу.
Кореспондентка Української Служби Інформації Ольга Гвоздецька розпитала психологиню Наталію Задорожну про підліткову залежність.
Експертка з підліткової кризи зазначила, що тривожним сигналом для батьків має стати агресивна та істерична реакція дитини на попередження про вимкнення пристрою.
Крім того, треба оцінити, чи наповнене соціальне життя підлітка, чи спілкується він з ровесниками поза мережею, чи займається спортом та цікавиться офлайновим дозвіллям.
Раптове відбирання гаджета може бути для дитини травматичним досвідом, бо для нього пристрій – це провідник у зовнішній світ. Обмеження мають бути раціональними і проговореними заздалегідь.
У нормі дитина віком до 10 років має проводити у гаджеті не більше півтори години на добу. Для старших дітей допустимо незначно збільшити цей період, долала психологиня.
Дивіться відео на нашому Youtube-каналі.
Раніше на USIonline.com —
Вчора в селі Ларжанка через відібраний планшет та сварку з мамою повісився шестикласник
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.