Президент позбавив стипендії фігуриста Петренка з Одеси – він виступав у росії після початку вторгнення «фото»

Президент позбавив стипендії фігуриста Петренка з Одеси – він виступав у росії після початку вторгнення

Фігуриста та олімпійського чемпіона, уродженця Одеси Віктора Петренка позбавили стипендії за виступи в Росії в липні 2022 року.

Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський.

У липні 2022 року Віктор Петренко виступив на льодовому шоу “Червона квіточка” в російському Сочі. Шоу організувала Тетяна Навка, дружина Дмитра Пєскова – прессекретаря президента РФ Володимира Путіна.

Через те, що Петренко виступав на території країни-агресора після початку повномасштабної війни з Україною, його вже було виключено з Української федерації фігурного катання та призупинено його повноваження як віце-президента Української федерації фігурного катання.

У липні поточного року спортсмен виступив на льодовому шоу «Аленький цветочек» у Сочі попри розв’язану Російською Федерацією жорстоку війну проти України. Його вчинок засудили Національний олімпійський комітет та Українська федерація фігурного катання (УФФК). Крім того, Віктор Петренко припинив участь у навчально-тренувальному процесі, підготовці спортсменів для національних збірних команд з олімпійських видів спорту та діяльності щодо розвитку громадського фізкультурно-спортивного руху, – йдеться в указі президента Україні.

Петренко (родився у 1969 році) – колишній український фігурист, олімпійський чемпіон (чоловіче одиночне катання), триразовий чемпіон Європи, чемпіон світу. З 1995 року живе у США.

Раніше на USIonline.com

Зеленський відповів на петиції щодо знесення пам’ятника Катерині ІІ в Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.