Зеленський відповів на петиції щодо знесення пам’ятника Катерині ІІ в Одесі «фото»

Зеленський відповів на петиції щодо знесення пам’ятника Катерині ІІ в Одесі

На думку президента, такі питання має вирішувати міська влада, але очищення громадського простору від імперських пам'яток — це важливо.

Про це йдеться у відповіді голови держави на петицію щодо знесення пам’ятника “Засновникам Одеси”, відомого як пам’ятник Катерині ІІ.

Президент відзначив, що це питання належить до компетенції органів місцевого самоврядування, тому звернення переспрямовано до Одеської міської ради.

Володимир Зеленський відповів і на іншу схожу петицію, автор якої запропонував на місці монументу імператриці встановити пам’ятник американському актору фільмів для дорослих Біллі Геррінгтону. Зеленський так само наголосив, що цим має займатися місцева влада.

Також у листі до Одеської міської ради мною зазначено про важливість захисту національних інтересів, опрацювання питань щодо очищення громадського простору від об’єктів та пам’яток, що стосуються російської імперської та радянської спадщини, яка закріплює в Україні російські пропагандистські антиукраїнські наративи, – відзначив президент.

Раніше на  USIonline.com

Петиция о сносе памятника Екатерине в Одессе набрала 25 тыс. подписей

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.