Правоохоронець з Одещини зобразив поліцейських котиків (фото, відео)

Слідчий поліції Тимур Шах доповнив колекцію патріотичних котиків, а також зобразив у центрі Овідіополю нескорену Батьківщину.

Про це повідомляє пресслужба обласної поліції.

Тимур Шах захоплювався малюванням з дитинства, відвідував художню школу, але завжди мріяв стати слідчим. Наразі він майже вісім років працює в правоохоронних органах в Овідіополі, а у вільний час малює. З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну з-під стилуса художника-любителя, як Тимур сам себе називає, з’явилися поліцейські котики.

В інтернеті я побачив малюнки патріотичних котів, вони були різних професій, але не було серед них поліцейських. Тому я вирішив виправити ситуацію і поповнити колекцію правоохоронцями. Їх я розмістив у соціальній мережі, і приємно було бачити велику кількість позитивних відгуків, – розповів слідчий.

Далі на стіні приміщення старих річкових кас, що на березі Дністровського лиману, в самому центрі Овідіополя, з’явився патріотичний стінопис. Це перша робота капітана поліції в такому великому форматі. На ньому Тимур зобразив нескорену перед російськими загарбниками Батьківщину, емоційні переживання українців, їхню любов один до одного та підтримку в цей надважкий час.