Працювала приманкою: одеситку судили за наводки для банди на багатих чоловіків  «фото»

Працювала приманкою: одеситку судили за наводки для банди на багатих чоловіків 

Жінка знайомилася  в інтернеті з чоловіками, але приходила на побачення не сама, а з п»ятью кремезними бандитами. Вони викрадали, били жертву та вимагали гроші. Пом»якшило вирок те, що у одеситки є маленька дитина та вона визнала провину. По рішенню Суворовського районного суду Одеси жінка отримали умовний термін.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався з судового реєстру.

Злочини сталися ще 2 роки тому, з першою жертвою “приманка” листувалися у Telegram упродовж місяця, у тому числі з’ясувала його матеріальний стан. Одеситка надіслала чоловіку інтимні фото, та запропонувала познайомитися ближче. Але на побачення з нею разом приїхали п’ять чоловіків. Вони побили жертву, запхали у авто та вивезли з Одеси до Красноселки.

Жінка споглядала, як б’ють ії “кавалера”, а потім поїхала додому. Приїхавши на околицю, бандити знов побили постраждалого, забрали гроші, які в нього були при собі, приставили ніж та вимагали 5 тисяч доларів.

З другою жертвою жінка познайомилися в Instagram. Вона також надсилала йому фото та пропонувала зустрітися. Далі був схожий сценарій, але цього разу усю банду затримали поліцейські.

У жінки є маленька дитина, на той час їй було п’ять років. Також жінка склала угоду про винуватість. За це отримала лише 2 роки умовного терміну. Бандитів будуть судити окремо.

Раніше на USIonline.com

Одесский судья жалуется: незнакомка требует признать ее женой и шлет интимные фото

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.