Ввечері 16 лютого Одещина була атакована дронами та ракетами: все збило ППО
У неділю ввечері, 16 лютого ворог атакував Одещину ракетами та ударними безпілотниками. На щастя, без постраждалих та руйнувань. Всі цілі були знищені ППО.
17 лютого, 2025, 10:55
Про це повідомляє повітряне командування «Південь».
ППО збила 11 ворожих ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів. Також вчора на півдні вдалось знищити три розвідувальні БпЛА – два «Орлан-10» та «Мерлін-ВР», а також два ударні дрони «Ланцет».
Крім того, увечері ворог атакував Одещину трьома протирадіолокаційними ракетами Х-31П, які не досягли своїх цілей. Пуски здійснили з двох російських винищувачів Су-30 з акваторії Чорного моря.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.

