В Одесі біля Пересипського мосту в наслідок ДТП загинула жінка: поліція встановлює обставини
Автопригода сталася вчора близько 19-ї години. Біля Пересипського мосту автомобіль збив на смерть пішохідку.
05 березня, 2025, 11:56
Про це повідомляє поліція Одеської області.
Попередньо було встановлено, що 53-річній водій вантажівки «DAF», рухаючись вулицею Отамана Головатого в бік вулиці Балківської, під час здійснення повороту здійснив наїзд на жінку, яка в той момент перетинала дорогу.
На жаль, від отриманих травм потерпіла загинула.
Правоохоронці встановлюють всі обставини смертельної аварії, після чого їй буде надана правова кваліфікація.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.
24 травня, 2026, 12:21
У Каннах оголосили про запуск міжнародної історичної драми “Чужорідні тіла” (Foreign Bodies), яку зніматиме оскароносний режисер Шекар Капур. У центрі сюжету — постать вченого з Одеси Вальдемара Хавкіна, який створив перші ефективні вакцини проти холери та чуми й фактично допоміг врятувати мільйони людей у світі. Стрічка охоплює його шлях від Одеси до Лондона та Індії, а також драматичну історію переслідувань і звинувачень, які пізніше порівнювали з “другою справою Дрейфуса”.
26 травня, 2026, 14:03
На Одещині затримали голову однієї з міських рад Ізмаїльського району за підозрою у вимаганні хабаря. За даними слідства, посадовець нібито вимагав 35 тисяч доларів за погодження документів, необхідних для реалізації проєкту будівництва вітрової електростанції.

