На півдні України знищено два боєприпаси, викинуті з моря на берег
Протягом минулої доби військові моряки знешкодили дві морські міни.
25 березня, 2025, 11:40
Про це повідомили у Військово-морських силах ЗСУ.
Снаряди виявили поблизу узбережжя на півдні країни.
Боєприпаси знищили шляхом контрольованого підриву.
У ВМС нагадали, у випадку виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів у жодному разі не можна до них наближатися, торкатися або намагатися самостійно переміщувати або знешкоджувати. У разі виявлення таких предметів необхідно повідомити відповідні служби.
23 лютого, 2026, 07:30
У Національному природному парку «Тузлівські лимани» на Одещині зимують тисячні зграї качок галагазів. З наближенням весни птахи почнуть залишати лимани та розлітатися уздовж узбережжя Чорного моря.
27 лютого, 2026, 11:11
В Одесі померла Римма Олексіївна Літвак - дружина та соратниця Бориса Літвака, жінка, яка після його смерті зберегла і продовжила справу «Будинку з янголом».
22 лютого, 2026, 18:06
Покровський районний суд розглянув кримінальну справу щодо 26-річного жителя Одеської області, який у лютому 2024 року добровільно приєднався до збройних сил рф та брав участь у підготовці бойових дій проти України.

