В Арцизі під час гри на полі помер тренер з футболу Станіслав Деде
Футболіст, колишній тренер ФК «Буджак» та молодшої групи з футболу ДЮСШ Станіслав Деде раптово помер на полі під час гри. Йому було лише 22 роки.
15 серпня, 2025, 12:52
Про це повідомив голова Арцизької міської ради Сергій Парпуланський.
У Станіслава раптово відірвався тромб та він помер на футбольному полі під час гри.
Станіслав жив футболом, ділився своєю енергією з іншими, був щирим та надійним другом та гравцем. Він умів запалювати серця, і ця іскра залишиться у пам’яті всіх, хто його знав. Не вистачає слів, щоб описати біль і несправедливість цієї втрати, - згадав Станіслава Парпуланський.
19 лютого, 2026, 08:17
У північно-західній частині Чорного моря фіксують поширення інвазивного виду — синього американського краба. Його ареал поступово зміщується у бік українського узбережжя та придунайських акваторій. Фахівці говорять і про ризики для екосистеми, і про можливі способи регулювання чисельності.
19 лютого, 2026, 14:41
В Одесі померла заслужена артистка України, актриса Ірина Черкаська, яка понад шість десятиліть служила Українському театру та була однією з найвідоміших представниць одеської сцени.
19 лютого, 2026, 16:09
На початку 2024 року в одному з приватних медичних центрів Приморського району, 66-річну жінку госпіталізували для планового гінекологічного втручання. Під час операції, яка проводилася під загальним наркозом, у неї виникли небезпечні порушення роботи серця.

