В Одесі затримали підозрюваного у підриві авто на Корольова
В Одесі поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у підриві автомобіля в Київському районі. Вибух стався вранці 16 лютого на вулиці Академіка Корольова.
Про це повідомляє пресслужба поліції Одеської області.
За даними правоохоронців, автомобіль Toyota підірвали саморобним вибуховим пристроєм, який привели в дію дистанційно. Підривник контролював процес через мобільний телефон, замаскований у пачці з-під соку та залишений неподалік. Унаслідок вибуху також пошкодило кілька припаркованих поруч автівок. Постраждав 56-річний чоловік, його госпіталізували.
Слідчі Служби безпеки України відкрили кримінальне провадження за фактом терористичного акту. Для розслідування створили спільну групу співробітників СБУ та поліції.
Правоохоронці за кілька годин встановили та затримали 32-річного уродженця іншої області, який тимчасово жив в Одесі. Раніше його вже судили за крадіжки. За даними слідства, чоловіка завербувала невстановлена особа та пообіцяла 5 тисяч доларів за виготовлення й встановлення вибухівки під конкретний автомобіль.
У день злочину підозрюваний приїхав на місце на таксі, встановив саморобний пристрій під авто та залишив поруч телефон для дистанційного підриву. З обіцяної суми він отримав лише невелику частину — на придбання матеріалів.Під час обшуку у чоловіка вилучили мобільний телефон із доказами та предмети, які використали для виготовлення вибухівки. Його затримали у процесуальному порядку. За вчинене йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Раніше УСІ писала про те, що вранці 16 лютого в Київському районі Одеси вибухнув автомобіль. Унаслідок події постраждав чоловік. Його госпіталізували.

