Обличчя Героя: на Одещині кулеметник збив ворожий БпЛА «Shahed»
У ніч на 1 травня 2025 року військовослужбовець мобільної вогневої групи радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького Артем збив ворожий ударний безпілотник типу «Shahed» на Одещині.
03 травня, 2025, 12:08
Про це повідомляє повітряне командування «Південь».
БпЛА було знищено пострілами з великокаліберного кулемета. За словами військового, влучання припало у двигун, після чого апарат загорівся та впав.
Артем раніше виконував завдання із застосуванням ПЗРК «Ігла», нині працює з великокаліберними кулеметами. Він зазначив, що постійно удосконалює свої навички для продовження служби та захисту України.
Немає значення яку зброю триматиму в руках - я захищав і захищатиму рідних та Україну! - наголошує Артем.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.

