АРМА не змогло продати 4 тисячі листів візерункового скла в Одесі та вдруге виставило його на аукціон
Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) не змогло продати арештоване скло за майже 5, 5 мільйонів гривень та вдруге виставило його на продаж за зниженою ціною.
20 травня, 2025, 17:55
Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався з порталу електронних закупівель Prozorro.Продажі.
В Одесі зберігається 3 тисячі 930 листів скла, яке запаковано в 96 ящиків. Зокрема йдеться про:
- візерункове скло бронзове, візерунок «сузорье» у кількості 20 дерев’яних ящиків в кожному з яких 41 лист скла;
- візерункове скло бронзове, візерунок «хрусталик», - 6 ящиків по 40 листів скла;
- - візерункове скло бронзове, візерунок «кризет», розмір 2100х1600 мм., товщина 4 мм., у кількості 21 дерев’яний ящик, в кожному з яких 41 лист скла;
- візерункове скло безкольорове, візерунок «кризет мелкий», - 49 дерев’яних ящиків в кожному з яких 41 лист скла.
Перший аукціон зі стартовою ціною у 5 мільйонів 440,2 тисячі гривень, який повинен був пройти 19 травня не відбувся.
Тож, АРМА оголосило новий, але за зниженою ціною у 2 мільйони 720,1 тисячі гривень, який повинен відбутися 9 червня.
17 лютого, 2026, 17:23
Колишньому заступнику начальника Одеського обласного ТЦК та СП повідомили про підозру в незаконному збагаченні та легалізації майна. Також підозру отримала його теща.
17 лютого, 2026, 20:14
Пересипський районний суд Одеси за клопотанням прокурора відправив під варту підозрюваного у вчиненні теракту, який стався 16 лютого 2026 року на вулиці Академіка Корольова.
17 лютого, 2026, 18:52
В Одесі поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у підриві автомобіля в Київському районі. Вибух стався вранці 16 лютого на вулиці Академіка Корольова.

