Ізмаїльська адміністрація показала перші фото наслідків атаки на Вилкове (фото)
У ніч на 25 червня Вилкове знову зазнало атаки ворожих дронів-камікадзе. Ударом були пошкоджені складські приміщення, де зберігався очерет.
25 червня, 2025, 10:24
Фото пошкоджень опублікувала Ізмаїльська райадміністрація.
Також у Вилково були пошкоджені об’єкти, пов’язані з водопостачанням, каналізаційною та меліоративною системами.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
На місці працює комісія, яка фіксує пошкодження та визначає першочергові потреби для відновлення критичної інфраструктури.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.

