В Одесі відкрилася виставка «Плеяди» до 160-річчя Грековки
В Одеському художньому музеї на Софіївський 28 червня о 16.00 відкриється виставка, що присвячена історії коледжу імені Митрофана Грекова — від заснування Одеської рисувальної школи у 1865 році до перших років незалежної України.
28 червня, 2025, 05:00
Про це повідомили у пресслужбі Одеського національного художнього музею.
Через ретроспективу учнівських робіт на виставці можна побачити зміну художніх підходів, ідеологій та впливів різних епох. За кожною роботою — долі талановитих молодих митців, що творили одеську культурну традицію.
Оглядаючи історію коледжу, можна оцінити значення художньої освіти для становлення митців різних поколінь і роль самого закладу як центру тяжіння. Сьогодні, попри виклики війни й російські атаки, одеська «Грековка» продовжує свою роботу, шукаючи баланс між збереженням традицій і новими реаліями.Виставка розміщається на другому поверсі музею і є наймасштабнішим проєктом за час повномасштабного вторгнення.
Вхід на відкриття вільний.
17 лютого, 2026, 17:23
Колишньому заступнику начальника Одеського обласного ТЦК та СП повідомили про підозру в незаконному збагаченні та легалізації майна. Також підозру отримала його теща.
17 лютого, 2026, 20:14
Пересипський районний суд Одеси за клопотанням прокурора відправив під варту підозрюваного у вчиненні теракту, який стався 16 лютого 2026 року на вулиці Академіка Корольова.
17 лютого, 2026, 18:52
В Одесі поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у підриві автомобіля в Київському районі. Вибух стався вранці 16 лютого на вулиці Академіка Корольова.

