На трасі біля Татарбунар перекинулася маршрутка — одна людина травмована
Близько 17:00 15 липня на трасі Одеса – Рені, поблизу Татарбунар, сталася дорожньо-транспортна пригода за участю маршрутного автобуса.
16 липня, 2025, 07:21
Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції в Одеській області.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій рейсового автобуса сполученням Кілія – Одеса виїхав у кювет, де транспортний засіб перекинувся. Окрім водія, в салоні перебували пасажири.
За наявною інформацією, одна людина отримала травми. Решту пасажирів обстежили медики. Водія перевірять на стан сп’яніння.
На місці події працювала слідчо-оперативна група та екіпаж патрульної поліції територіального підрозділу. Правоохоронці з’ясовують усі обставини аварії та здійснюють регулювання руху на цій ділянці дороги.
17 лютого, 2026, 17:23
Колишньому заступнику начальника Одеського обласного ТЦК та СП повідомили про підозру в незаконному збагаченні та легалізації майна. Також підозру отримала його теща.
18 лютого, 2026, 11:37
Станом на ранок 18 лютого проїзд дорогами державного значення в Одеській області забезпечено, однак на трасі М-15 Одеса – Рені діють обмеження для вантажного та пасажирського транспорту через погодні умови.
18 лютого, 2026, 21:11
22 лютого у Домі клоунів відбудеться прем’єра вистави «Український Дракула». Постановку здійснила кінотеатральна лабораторія «Ілюзіон».

